Haber

Seren Serengil Hadise ve Reza Zarrab Birlikteliğinin Dava Dosyasındaki İfadelerle İfşa Olduğunu İddia Etti

Magazin gündemi bugün büyük bir kaosa konut sahipliği yapıyor. Geçtiğimiz yıl Hadise ve Reza Zarrab ortasında yasak aşk olduğunu argüman eden Seren Serengil, bugün canlı yayında dava evrakındaki tabirleri okuyarak yasak aşkın kesin olduğunu sav etti.

Magazin gündeminde büyük bir kaos var. Bildiğiniz üzere Seren Serengil geçtiğimiz sene Hadise’nin, Reza Zarrab’la Amerika’da birlikte olduğunu iddia etmişti. Hem de Zarrab, Ebru Gündeş’le evlilyken.

Bu argümanın üstünden aylar geçti lakin Seren Serengil her fırsatta mevzuyu gündeme getirmekten vazgeçmedi. En son dün, Hadise’nin Zarrab ile olan bildirilerini ifşa edeceğini açıklayınca olay koptu.

Tüm bu tezler ve suçlamalardan sonra Hadise dayanamadı. Kendisinin tehdit ve taciz edildiğini söyleyen Hadise, toplumsal medya üzerinden şu uzun açıklamayı yaptı ?

Bitti mi? Bitmedi. Hadise’nin bu açıklamasının ardından Seren Serengil kimseye şantaj yapılmadığını, iddiaların gerçek olduğunu söyleyerek Hadise’nin taklidini yaptı.

Bu sabah ise mevzuyla ilgili çok daha büyük bir gelişme yaşandı. Seren Serengil Beyaz TV’deki Söylemezsem Olmaz programında, Ebru Gündeş’in Reza Zarrab’a açtığı dava dilekçesindeki bir kısmı okudu.

Serengil’in okuduğu dilekçenin bir kısmı şöyle: ‘Davalı, taraf bakıcıya müvekkilimin de tanıdığı bir kadınla gönül ilişkisi yaşadığını itiraf etmiş. Bakıcı da bu durumu müvekkile iletmiştir. Müvekkil önceleri bu söylemlere itibar etmemiş ancak 2021 yılı şubat ayında Amerika’dan Türkiye’ye döndükten sonra birçok kişi tarafından aynı söylemler tekrarlanmış. Hatta bu kadının davalı tarafın yanında uzun süreli kaldığı da söylenmiştir.’

Seren Serengil, kelamlarına şöyle devam etti:

‘Ebru olayı bilerek kızı için Reza Zarrab’ın yanına gitti. Döner dönmez de ihanetten emin olunca boşanma davasını açtı. Ebru Gündeş için üzgünüz. İhanete üzülürüm lakin yakın arkadaş olması çok diğer. Reza, Hadise’ye ‘bıldırcın’, Ebru’ya ‘baykuş’, Kaan Yıldırım’a da ‘ayı’ diye hitap ediyor’

Hürriyet’in iddiasına göre dava dosyasında Reza Zarrab ve Hadise’nin ele ele yürürken çekilmiş fotoğrafları ve Watsapp yazışmaları da var. Yazışmalarda Zarrab’ın Hadise’ye “Beni de bitirdin kendini de” formunda bir bildirisi olduğu tez ediliyor.

Yani gördüğünüz üzere ortalık yangın yeri, suçlamalar ve savlar birbirine girmiş durumda. Bakalım bu işin sonu nereye varacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu